חיסכון בביטוח דירה

לדירה עבורנו ישנה ערך רב. אנו אוספים חוויות וזיכרונות בה, ואוגרים חפצים יקרי ערך עבורנו. בשל כך עליכם לרכוש את ביטוח הדירה המתאים ביותר שיגן עליכם בעת הצורך. כיוון שישנן מגוון פוליסות ביטוח, בחברות שונות ובמחירים שונים, עליכם לתת דגש רב על תוכן הפוליסה, להשוות בין מספר הצעות, מחיר ועוד. ריכזנו עבורכם את הפרטים שאנו במיקא מאמינים שחשוב לבדוק.

הבאנו בפניכם את הפרטים שאנו במיקא סוכנות לביטוח מאמינים שחשוב לבדוק:

השוואה בין פוליסות – בעת קבלת הצעות ממספר מבטחים או בעת העברת פוליסת ביטוח דירהלסוכנות ביטוח חדשה חשוב לבדוק האם זו מכסה לנו את אותם המרכיבים ובאותה דרגת כיסוי. כלומר, האם מדובר בפוליסה זהה. הצעה אשר אינה כוללת את כל המרכיבים או מכסה בדרגת כיסוי שונה כאשר גובה ההשתתפות העצמית שונה משליכה על גובה הפוליסה ויש לבחון אותה לגופה. הצעה מתחרה מעין זו אינה בהכרח טובה, זולה או משתלמת יותר. יש לבדוק מול המבטח הקיים מה תהיה עלות פוליסת ביטוח דירה חדשה לפרטיה, כפי שמוצעת ע"י המבטח המתחרה.

חיסכון משמעותי בהעברת ביטוח דירה – ניתן לחסוך כיום ביטוח דירה ואנו במיקא סוכנות לביטוח מעונינים להעביר את החיסכון אליכם. אנו מתחייבים לכסות את דירתכם במחיר המקנה הנחה של עד 70% על פני המתחרים שלנו, וזאת, תוך מתן הטבות , תנאים יחודיים ושירות יוצא מן הכלל. בואו לראות למה אנו נחשבים לטובים ביותר בקרב לקוחותינו המרוצים בכל האמור בתחום ביטוח הדירה.

כפל ביטוח – כפל ביטוח לדירה נוצר בעת שהמבנה עצמו מבוטח כבר במסגרת כזו או אחרת. דוגמאות לכך ניתן לראות כאשר ישנו ביטוח במסגרת שונה (ביטוח משכנתא) או שנעשה ביטוח ע"י גורם אחר מלבדנו בעל אינטרס. יש לוודא כי המבנה בכללותו או בחלקו אינו מבוטח במסגרת קיימת , יתכן ובכך נוכל להפחית בעלויות נדרשות בביטוח הקיים.

עדכון פוליסת הביטוח – תקופתית, אחת לשנה או יותר, כדאי להעריך מחדש את הפוליסה ולוודא כי אין אנו משלמים לפי הערכת תכולה ערכאית שאינה רלוונטית עוד. הגדלת הדירה או תכולתה מצריכים בדיקה מחודשת של פוליסת ביטוח לדירה היות ויתכן והפיצוי שנקבל יהיה שווה ערך לשווי התכולה ביום קבלת הפרמיה ולא לזמן בו נגרם הנזק או לזמן בו בוצעה הערכת השמאי. תמחור פרמיה קבוע שאינו משתנה תקופתית בהתאם לצורך, יגרום במקרה זה לתמחור חסר בו אומנם נשלם פחות אך נהיה מכוסים בצורה חלקית לאומדן השווי הרכוש האמיתי. מצב הפוך קיים כאשר ישנה שחיקה של מחירי המוצרים, מתכות או אבנים יקרות, או במידה ונבחר בדוגמא עכשווית יותר : מוצרי חשמל. במקרה זה, במידה ולא נתמחר את הפרמייה אחת לתקופה נשלם יתר על המידה לפי השווי הישן שנקבע בעת הפעלת הפוליסה.

אוקטובר 1, 2014 4:41 pm |
קבל הצעה לביטוח
 אני מעוניין לקבל עדכונים למייל