כיום רבים בוחרים לקחת אחריות אישית, ולרכוש ביטוח בריאות פרט וזאת בשל מצב המציאות בארץ כיום המראה, שהיקף ההשקעה הממשלתית בבריאות פוחתת והולכת. מצב זה מגביל את יכולתה של המערכת הרפואית לספק פתרונות בריאות מלאים בכל המצבים, לכל החולים, בזמן אמת. ביטוח בריאות פרטי יכול למנוע מצבים מצערים של המתנה ממושכת לניתוח, שעלולה להיות גורלית, או קושי לממן תרופות וטיפולים יקרים, שאינם נכללים בסל הבריאות. ביטוחי הבריאות נבדלים זה מזה בסוגי הכיסוי ובעלויותיהם, וכאן אנו בסוכנות הביטוח מיקא נכנסים לתמונה, ומגייסים את הידע והניסיון הרב שלנו לשירותך.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח בריאות בסוכנות מיקא?

קודם כל כדי למנוע מעצמך את הטרחה שכרוכה בעריכת סקר שוק, מבלי להתפשר על המחיר המשתלם ביותר. בסוכנות מיקא יעמוד לרשותך סוכן ביטוח אישי, שישמור על האינטרסים שלך, ויערוך עבורך השוואת מחירים ותנאים יסודית בין החברות והפוליסות השונות. בנוסף, סוכן הביטוח האישי יעניק לך מידע נרחב אודות סוגי הכיסוי, ויתאים את הרכב הביטוח במדויק לצרכיך. אנו בסוכנות מיקא, ניתן לך ביטחון, שמתבסס על ניסיון מקצועי של למעלה מעשרים שנה, ונחסוך לך כסף רב.

מהו ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות פרטי מכסה היבטים שונים הקשורים למגוון טיפולים רפואיים, החל מניתוחים בארץ ובחו"ל, וכלה בטיפולי רפואה משלימה. ישנם ביטוחי בריאות קבועים, אך רוב סוגי החברות מאפשרות למבוטח לבחור את סעיפי הכיסוי המתאימים לצרכיו.

רוב ביטוחי הבריאות כוללים, בפוליסה הבסיסית,  מימון מלא של ניתוחים פרטיים בארץ, ורמה משתנה של כיסוי ניתוחים בחו"ל, כולל הוצאות נלוות כדוגמת שהייה, ליווי וטיסות. בנוסף לכך, יכללו במרבית הפוליסות גם טיפולים מחליפי ניתוח, חדשניים ובלתי פולשניים, שנותנים מענה למגוון צרכים רפואיים ונסיעות לחו"ל, כשמדובר בהליכים שאינם מתבצעים בארץ. כך לדוגמא, יכלול הכיסוי גם נסיעה לחו"ל לצורכי השתלת איברים, במידה והמבוטח אינו עומד בתנאים הקפדניים הנהוגים בישראל. היבט חשוב נוסף הנו מימון תרופות שאינן נכללות בסל הבריאות (למעט ויאגרה / קמגרה שלא נכללות), לעתים תוך השתתפות עצמית, ובתנאים המשתנים בהתאם לסוג התרופה וטיב הכיסוי הנכלל בפוליסה. כמו כן כלולים גם שירותים אמבולטוריים, שאינם כרוכים באשפוז, כדוגמת בדיקות ההדמיה למיניהן, CT, MRI, צילומי רנטגן, וכן ייעוץ עם מומחים רפואיים וקבלת טיפולים שונים כמו פיזיותרפיה.  סעיף נוסף, המשתנה בהיקף הכיסוי בין החברות השונות, הינו מימון טיפולי רפואה משלימה, כמו שיאצו, כירופרקטיקה ודיקור.

בניית פוליסה בהתאמה אישית

כשמדובר בביטוח בריאות פרטי, אף יותר מאשר בשאר סוגי הפוליסות, יש חשיבות עליונה  להתאמה מדויקת ומחושבת של סעיפי הכיסוי למצב הרפואי האישי. ההבחנה בין מה שרלוונטי וחיוני לכל מבוטח, לבין סעיפים שניתן לוותר עליהם, חשובה כדי לשלב באופן מיטבי בין עלות נוחה לבין כיסוי נרחב. הידע המקצועי והניסיון המצטבר מזה למעלה מ 20 שנה של סוכנות הביטוח מיקא, מבטיחים שתקבל פוליסה מצוינת, העונה באופן מדויק לצרכיך הרפואיים, ללא עלויות מיותרות.

טיפים חשובים לפני רכישת ביטוח בריאות

לפני רכישת ביטוח בריאות, חשוב להתגבר על אי הנעימות שכרוכה בעיסוק במצבים רפואיים שאיש אינו רוצה להגיע אליהם, וללמוד את הנושא. לפניכם מספר טיפים שיוכלו לסייע לכם לפני הרכישה:

  • הימנעו מכפילויות מיותרות בין כיסוי ביטוח הבריאות הפרטי לבין השירותים המוצעים לכם במסגרת קופת החולים.
  • ערכו סקר שוק נרחב והשוו בין גובה התגמולים, סעיפי הכיסוי ועלויות הפוליסה המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות.
  • בדקו האם קיים מרכיב משתנה במחיר הפוליסה כתוצאה מעליית גיל המבוטח.

שאלות ותשובות נפוצות

כמה עולה ביטוח בריאות?

מחירי ביטוח הבריאות הפרטי משתנים משמעותית בהתאם לגיל המבוטח ומצבו הרפואי. אנו בסוכנות מיקא נשמח לבצע עבורכם השוואת מחירים כדי שתוכלו לקבל את הפוליסה הטובה ביותר, בעלות המינימאלית.

איך אפשר לדעת איזה רופאים עובדים עם כל אחת מחברות הביטוח?

ניתן לקבל רשימה של רופאים ומנתחים עמם יש לחברת הביטוח הסכם, ולוודא שאכן מדובר ברמת הרפואה הגבוהה ביותר.

האם רצוי לבדוק את נושא ההחרגות בפוליסה?

מומלץ לקרוא ולקבל פרטים מלאים מסוכנות ביטוח מקצועית על הפוליסה המלאה ופרטיה, ולהתעמק גם בפרק ההחרגות, העוסק במקרים בהם אין זכאות לכיסוי.

קבל הצעה לביטוח
 אני מעוניין לקבל עדכונים למייל