old

לאור תוחלת החיים בישראל, שהיא מהגבוהות בעולם, ובזכות הרפואה המתקדמת המצילה חולים במצבים שבעבר נחשבו חשוכי מרפא, יש עלייה מובהקת בסיכויים להזדקק לסיוע סיעודי. עם זאת, הביטוחים הסיעודיים מטעם קופות החולים והביטוח הלאומי מספקים רק קצבאות נמוכות מאוד, לזמן מוגבל ביותר. ביטוח סיעודי פרטי יכול להבטיח חיים של כבוד, תוך עצמאות כלכלית, בתקופתנו בה יוקר המחייה מכביד על היכולת להקצות משאבים לטיפול בבני משפחה קשישים או חולים. אנו בסוכנות מיקא מציעים ייצוג הוגן מול חברות הביטוח, תוך הגנה על האינטרסים והזכויות שלך מול חברות הביטוח.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח סיעודי בסוכנות מיקא?

הנתונים הסטטיסטיים מראים, כי בענף הביטוחים הסיעודיים כשליש מהתביעות נדחות על ידי חברות הביטוח, לעומת 10%-20% דחיות בלבד בביטוחי הרכב והרכוש. זאת ועוד, אנשים רבים המצויים במצב סיעודי, מתקשים לעמוד על זכויותיהם מול חברות הביטוח, ונדרשים לזמן המתנה ממושך עד לקבלת הקצבה. אנו בסוכנות מיקא, דואגים בלעדית לאינטרסים שלך ולזכויותיך, החל מסקר שוק יסודי, תוך הישענות על הידע המקצועי והניסיון הרב שלנו בתחום, במהלך 20 השנים האחרונות, וכלה בטיפול מהיר ויעיל בהגשת התביעות בזמן אמת.

מהו ביטוח סיעודי?

ביטוח סיעודי נותן כיסוי ומימון לשירותים סיעודיים להם עשוי המבוטח להזדקק, במצבים בהם הוא הופך לתלוי בעזרת הזולת, בתפקודו היומיומי. הצורך בשירותי סיעוד מתעורר במרבית המקרים בגיל הזקנה, אך עלול גם להיגרם מתאונות דרכים ועבודה וממחלות קשות. במצבים אלו, מספק הביטוח הסיעודי פיצוי כספי חודשי, וללא כל קיזוז עקב סיוע המתקבל ממקור אחר. הפוליסות המוצעות נבדלות זו מזו בכמה מאפיינים:

  • תקופת הביטוח, מתייחסת למשך הזמן בו החברה המבטחת מתחייבת לתנאים ההתחלתיים. בסוכנות מיקא אנו מציעים לכם פוליסות סיעודיות שתקופת הביטוח בהן היא לכל החיים!
  • תקופת המתנה, אשר משמעה משך הזמן החולף מהמועד בו מצבו של המבוטח הוכר כסיעודי, ועד לזכאותו לתגמולי הביטוח. אנו בסוכנות מיקא מתחייבים לפוליסות שתקופת ההמתנה שלהן היא חודשיים בלבד!
  • תקופת הפיצוי, מוגדרת כמשך הזמן בו מתחייבת חברת הביטוח לתשלומי הפיצויים, החל ממועד הכרת המבוטח כמצוי במצב סיעודי. בסוכנות מיקא אנו מאפשרים לכם לבחור את משך הפיצוי הרצוי לכם: 3 שנים, 5 שנים או לכל החיים.

 בניית פוליסה סיעודית בהתאמה אישית

יש חשיבות מרכזית ליכולתכם להתאים את סוג הפוליסה של הביטוח הסיעודי שתרכשו לצרכים האישיים שלכם, וליהנות מחופש בחירה מקסימלי בנוגע לסעיפיה השונים. גובה הפרמיה שמשולמת מידי חודש מושפע מתקרת הפיצוי, היקפו ותקופתו והיבטים נוספים שחשוב לאזן ביניהם. חברת מיקא מעמידה לרשותכם את מיטב המומחים והסוכנים האישיים כדי להבטיח לכם פוליסה המותאמת לצרכים האישיים שלכם ושומרת על זכויותיכם, על מנת שתקבלו כיסוי מיטבי במחיר המשתלם ביותר.

טיפים חשובים לפני רכישת ביטוח סיעודי

מובן שהמחשבה אודות האפשרות שאנו או הורינו נגיע למצבים סיעודיים מכבידה, ולרוב אנו מעדיפים להימנע מלהרהר בכך. עם זאת, יהיה זה אחראי ונבון לברר ולהבין, באופן ברור ומקיף, מהם התנאים המוצעים בפוליסות, על ידי חברות הביטוח השונות. לפניכם מספר טיפים בהם תוכלו להסתייע בתהליך רכישת הפוליסה:

  • בררו את ערכי הסילוק של הפוליסות השונות, כלומר האפשרות להפסיק את התשלומים החודשיים בעת תקופת הביטוח, ולהמשיך ליהנות מקצבה סיעודית מופחתת, במקרה הצורך.
  • בדקו במדויק מהי תקרת המימון שחברת הביטוח מתחייבת לשלם, למשך כמה זמן מובטח כיסוי לשירותים המגיעים למבוטח, וכמה זמן המתנה נדרש לפני קבלת הפיצויים.
  • בפוליסות שתקופת הפיצוי במסגרתן מוגבלת לשלוש או חמש שנים, רצוי לברר האם קיימת אפשרות עתידית להאריך את משכה במידת הצורך, ובאלו תנאים.

 שאלות ותשובות נפוצות

כמה עולה ביטוח סיעודי?

הפרמיה החודשית למבוטח עשויה לנוע בין 60-150 ₪ לחודש, כשעלותה מושפעת ממאפיינים שונים כמו תקופת הפיצוי, השירותים הנכללים במימון תקופת ההמתנה ועוד.

האם יש גיל מקסימלי בו ניתן לרכוש ביטוח סיעודי?

חברות הביטוח השונות מגדירות את הגיל המקסימלי בו ניתן להצטרף לכל פוליסה, אשר נע בדרך כלל בטווח שבין 70-85 שנים..

מה ההבדל בין פוליסות ביטוח סיעודי בפרמיה קבועה למשתנה?

פוליסות בפרמיה קבועה, נקבעות לפי הגיל בו המבוטח הצטרף לביטוח, ולכן חוסכות את ההתייקרות שיש בפרמיה משתנה.

קבל הצעה לביטוח
 אני מעוניין לקבל עדכונים למייל