health2

החיים, כידוע, הם לא ביטוח, ולעולם לא ניתן לדעת מה צופן יום. עם זאת, לפחות בהיבט הכספי, ניתן להגן על עצמנו ועל משפחתנו בפני מקרים הפוגעים ביכולת ההתפרנסות. ביטוח חיים יכול לכסות אותנו במצבים בהם לא נוכל לשאת בהוצאות הקיום שלנו ושל משפחתנו, ולהעניק לנו את שלווה נפשית, מתוך הידיעה שעתידנו מובטח. סוכנות הביטוח מיקא נותנת לכם גיבוי של ידע מקצועי, ניסיון מעשי של למעלה מעשרים שנה והיכרות מעמיקה עם חברות הביטוח השונות, וזאת על מנת שתבחרו את פוליסת ביטוח החיים הטובה ביותר עבורכם, ותוכלו להמשיך בביטחון בחייכם כסדרם.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח חיים בסוכנות מיקא?

ראשית, מפני שישנה חשיבות מכרעת להתאמה אישית של פוליסת ביטוח החיים שתרכשו, לצרכים האינדיווידואליים שלכם, ולרמת החיים לה אתם רגילים. התאמה מדויקת תבטיח שבמקרה הצורך, משפחתכם תקבל מענה מספק, שיאפשר לה להתמודד בכבוד עם השינוי. שנית, מאחר ואנו נחסוך מכם את הטרחה שכרוכה בהשוואת המחירים, ונוודא שתקבלו הצעה משתלמת ביותר. בנוסף, סוכן הביטוח האישי שלכם מטעם מיקא, יבטיח שתקבלו מענה מהיר בזמן אמת, תוך שמירה על זכויותיכם, הודות לייצוג הולם מול חברות הביטוח.

מהו ביטוח חיים?

ביטוח החיים מיועד לבטח את פרנסת המשפחה, ולהבטיח את עתידה מבחינה כלכלית במקרה מוות, באמצעות מענק כספי, הניתן בתשלום חד פעמי או כקצבה חודשית. ישנם סוגים שונים של ביטוחי חיים, הנבדלים זה מזה לא רק בגובה הפרמיות הנגבות בכל חודש, אלא גם בסוג הכיסוי.

ביטוח למקרה מוות בלבד, המכונה גם ביטוח "ריסק", מקנה לבני משפחתו של המבוטח מענק חד פעמי או קצבה חודשית במקרה של פטירה, וזאת רק בגבולות תקופת הביטוח שנקבעה בפוליסה, התקפה לרוב עד לגיל הפרישה.

ביטוח אובדן כושר עבודה, מקנה למבוטח ולמשפחתו סכום חד פעמי או הכנסה חודשית, במקרה של אובדן היכולת לעבוד ולהתפרנס בעקבות מחלה, תאונה או פגיעה אחרת, בין אם מדובר במצב זמני או קבוע.

ביטוח מנהלים, הנו סוג של תכנית חסכון, המורכבת מהפרשות העובד המבוטח לתגמולים, ומהפרשות המעסיק לתגמולים ולפיצויים. ביטוח זה מעניק כיסוי במקרי מוות, נכות ואובדן כושר עבודה, וכן מאפשר חסכון לגיל הפרישה, כאשר ניתן לחלק את הסכום הנחסך למסלולים של תשלום חד פעמי בתום תקופת הביטוח ולתשלומי קצבה חודשיים.

 בניית פוליסה בהתאמה אישית

חשוב מאוד להתאים את סוג הפוליסה של ביטוח החיים שתרכשו לצרכים האישיים שלכם. בין היתר יש לקחת בחשבון את רמת החיים לה אתם ומשפחתכם רגילים, גובה התשלום החודשי הרצוי ואת מצבכם התעסוקתי. אנו בחברת מיקא נשמח להעמיד לרשותכם את הידע המקצועי והניסיון הרב שלנו מזה למעלה מ 20 שנה, וכמובן את טובי המומחים שלנו,  כדי להבטיח לכם פוליסה המותאמת באופן מיטבי לצרכים שלכם ושל משפחתכם.

טיפים חשובים לפני רכישת ביטוח חיים

ברור שאיש אינו שש להרהר בשבריריותם של החיים, וההתמודדות המשפחה אם לא יוכל להמשיך לעבוד. עם זאת, חשוב להתגבר על הרתיעה, על מנת לקבל מידע מקיף וברור אודות סוגי הכיסוי והפוליסות המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות. להלן מספר טיפים שיוכלו לסייע לכם בתהליך רכישת הפוליסה:

  • באפשרותכם להפחית את עלות הפוליסה באמצעות הגבלת תקופת הביטוח לגיל הפנסיה.
  • התאימו את גובה תשלומי הביטוח להכנסתכם החודשית מחד, ולהוצאות הקבועות שמשפחתכם צריכה לעמוד בהן, כדוגמת החזרי משכנתא והלוואות, מאידך.
  • במידה בה הפרמיה החודשית שמוצעת לכם על ידי חברות הביטוח גבוהה מידי עבורכם, ניתן להוזילה על ידי החרגת מצבים מסוימים.

 שאלות ותשובות נפוצות

כמה עולה ביטוח חיים?

הפרמיה החודשית למבוטח בסביבות גיל 35, שמצבו הבריאותי תקין ושאינו מעשן עשויה לנוע בין 60-90 ₪ בחודש. עם זאת, חשוב לציין שהעלות מושפעת מגורמים רבים כמו מצב בריאותי, גיל והיקף סכום הכיסוי המבוקש.

האם ניתן לשנות את הסכומים של ביטוח החיים במשך הזמן?

אפשר בהחלט ואף רצוי לשנות את סכומי ביטוח החיים בהתאם לשינויים במצב המשפחתי, כמו נישואין או הרחבת המשפחה.

האם בסכום הפיצוי החודשי שעתידה המשפחה לקבל מביטוח החיים קיימת הצמדה למדד?

אכן, בפוליסות ביטוחי חיים נהוג להצמיד את סכום הפיצוי החודשי למדד, כמו גם את תשלומי הפרמיה.