12

למרות שאיש אינו רוצה לחשוב על האפשרות הזו, תאונות, לצערנו, הן תרחיש נפוץ למדיי, בין אם הן קורות בכבישים, בעבודה, בנופש או באימוני ספורט. ביטוח תאונות אישיות יכול להקנות לכם את הביטחון והידיעה שרמת החיים שאתם ובני משפחתם מורגלים לה, תוכל להישמר גם במקרה שיכולת ההשתכרות שלכם תיפגע עקב תאונה,  זמנית או באופן קבוע. בסוכנות מיקא עובדים עם חברות הביטוח המובילות בתחומן, דואגים להשיג עבורכם את המחיר המשתלם ביותר עבור פוליסת ביטוח תאונות אישיות עבור כיסוי המקסימלי, ואף חשוב מכך – נותנים לכם מענה מהיר ואישי בזמן אמת.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח תאונות אישיות בסוכנות מיקא?

אם חלילה תיפגעו מתאונה, תרצו לדעת שבזמן הרגיש והפגיע ביותר, יש לכם ביטוח המאפשר לכם להתמודד כלכלית עם המצב, וסוכן מקצועי שמטפל אישית ובמהירות בתביעה שלכם.  אנו מציעים לכם ביטוח תאונות אישיות עם כיסוי מקיף, ללא קיזוז מתשלומים אחרים המגיעים לכם על פי חוק, התקף בארץ ובחו"ל כאחד. אצלנו תוכלו ליהנות מיתרון של פרמיה קבועה, שתשלומיה אינם משתנים בכל תקופת הביטוח, ומגמישות בבחירת הסעיפים הרצויים בפוליסה.

מהו ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות נותן פיצוי כספי במקרים של פגיעות שונות מתאונות, כדוגמת שברים, כוויות, נכות או מוות. סכום הפיצוי נקבע כך שיסייע לכם ולמשפחתכם להתמודד עם אובדן זמני או קבוע של ההכנסה בעקבות השתכרותכם. בנוסף, מכסה הביטוח את המימון לשירותים סיעודיים להם עשוי המבוטח להזדקק בעקבות פגיעתו מהתאונה. כך לדוגמא, יקבל המבוטח פיצוי על ימי אשפוז, וכיסוי על שירותי פינוי באמבולנס, אחות פרטית, שהייה של בן משפחה מלווה במהלך אשפוז וטיפולים נוספים כמו פיזיותרפיה ורפואה משלימה.

ניתן לבחור גם ביטוח תאונות אישיות המותאם לילדים, וכולל סעיפים כמו פיצוי על היעדרות ההורים מהעבודה, מימון מורה פרטי במקרה של אשפוז,  וכיסוי טיפול נפשי במקרה של מות בן משפחה. ישנם סעיפים נוספים שניתן לצרף לביטוח, תוך תוספת תשלום בפרמיה, ביניהם: כיסוי ייעוץ משפטי במקרה של נכות, מימון טיפול שיקומי לשיניים וניתוחים פלסטיים בעקבות פגיעה מתאונה. כמו כן קיימת אפשרות שהפוליסה תכסה לא רק טיפולים וניתוחים נדרשים, אלא גם אביזרים וציוד רפואי שהמבוטח עשוי להזדקק להם בקרות תאונה אישית.

13

בניית פוליסה בהתאמה אישית

חשוב מאוד להתאים את סעיפי ביטוח התאונות האישיות לצרכים האישיים שלכם. האם אתם רוצים כיסוי לרכיבה על אופנוע או טרקטורון? האם חשוב לכם לבטח את עצמכם במסגרת עיסוק בספורט אתגרי? או אולי דווקא ביטוח תאונות אישיות לילדיכם משמעותי עבורכם?  אנו בסוכנות מיקא נאפשר לכם ליהנות מחופש בחירה מקסימלי בנוגע לסעיפים ולסוגי הפוליסות, ונסייע לכם לאזן בין סכום הפרמיה הרצוי לבין היקף הכיסוי, תוך ליווי מקצועי ומסור של מיטב המומחים.

טיפים חשובים לפני רכישת ביטוח תאונות אישיות

מטבע הדברים איננו ששים לעיין באותיות הקטנות ובסעיפים המפורטים של העלול לקרות לנו ולמשפחתנו בעקבות תאונה. אך למרות אי הנעימות שבדבר, התכנון האחראי והשקול שיבטיח יציבות כלכלית גם במצבים אלו, מחייב אותנו לברר ולבחון היטב את התנאים, הסעיפים והפרמיות, המוצעים בפוליסות ביטוח תאונות אישיות על ידי החברות השונות. להלן מספר טיפים שעשויים לסייע לכם בתהליך רכישת הפוליסה:

  • בררו מהן הזכויות המוצעות לכם בחברות הביטוח השונות לפיצוי או תגמולים במקרה שהתאונה האישית אירעה לאחר גיל 65.
  • שימו לב לזמן ההמתנה לקבל הפיצויים המצוין בפוליסה. אנו בסוכנות מיקא מציעים לכם פוליסות בנות יומיים המתנה בלבד!
  • רצוי לברר גם בפוליסות שתקופת הפיצוי שנבחרת במסגרתן מוגבלת לשלוש או חמש שנים, הא יש אפשרות עתידית להאריך את משכה במידת הצורך, ובאלו תנאים.

שאלות ותשובות נפוצות

כמה עולה ביטוח תאונות אישיות?

כל חברת ביטוח מציעה תנאים שונים ופוליסות שערך הפרמיה שלהן משתנה בהתאם לסכום הפיצוי, ולתנאים לקבלתו.

מה ההבדל בין ביטוח תאונות אישיות לביטוח בריאות?

ביטוח בריאות מכסה מצבים של מחלות קשות, ניתוחים, השתלות וכדומה, ולא נוגע לתאונות. לעומת זאת, ביטוח תאונות אישיות אינו מפצה את המבוטח במקרים של מחלות. יחד, שני סוגי הביטוחים משלימים זה את זה, לכדי כיסוי מקיף.

אם יש לי כבר ביטוח חיים ריסק או מנהלים, האם אני צריך גם ביטוח תאונות אישיות?

בהחלט ! ביטוחי החיים לסוגיהם מעניקים כיסוי רק בתום תקופת המתנה שעומדת לרוב על שלושה חודשים. לא זאת בלבד שביטוח תאונות אישיות מגן בפני פגיעות שאינן כלולות בביטוח החיים, הוא גם מכסה את המבוטח מידית החל מיום קרות התאונה.

קבל הצעה לביטוח
 אני מעוניין לקבל עדכונים למייל