house1

ביטוח דירה מספק הגנה לנכס רב הערך והמשמעותי ביותר לעתיד שלך ושל משפחתך. הכרעות רבות עומדות בפניכם בעת רכישת פוליסה לביטוח דירה, ויש לאזן בין היקף הפיצויים והכיסוי, לבין גובה התשלום החודשי. הרשו לנו להקל עליכם: תנו למיטב המומחים של סוכנות הביטוח מיקא לעבוד במקומכם. אנו נתאים לכם את חבילת ביטוח הדירה בהרכב הנכון ביותר לצרכיכם האישיים, נערוך סקר שוק מקיף, על מנת שתוכלו לקבל ביטחון וערבות מקסימליים במחיר המשתלם ביותר.

מרכיבי ביטוח דירה

ביטוח דירה מורכב משני היבטים עיקריים:

ביטוח מבנה

המבטח את המבנה על כל חלקיו, לרבות המרכיבים המחוברים אליו באופן קבוע, כדוגמת צנרת ואינסטלציה, מרפסות, גדרות ושערים.

ביטוח תכולה

אשר מבטח את תכולת הבית, בהתאם להערכת שמאי, לרבות תכשיטים, חפצי אמנות, מכשירים חשמליים, ריהוט, וכל המרכיבים הנוספים של הרכוש שנמצא בדירה.

רכישת פוליסת ביטוח דירה,  עשויה להתבצע ביוזמה אישית, או תוך תהליך נטילת המשכנתא. ביטוח הדירה המתחייב על פי החוק בעת נטילת המשכנתא, כולל תנאי סף מוגבלים בלבד, שאינם נותנים מענה לכל הסיכונים. בין אם מדובר בביטוח דירה ללווה משכנתא או ביוזמה אישית, חשוב להיות מודעים לכל סעיפי הכיסוי האפשריים, ולהבדלי המחירים ביניהם. הניסיון והידע הרב שצברנו במהלך עשרות שנים של טיפולי בלקוחות, מלמדים כי הנזקים הנפוצים ביותר נגרמים כתוצאה מפיצוצים ונזילות בצנרת המים והביוב, או בעקבות גניבות, פגעי אש ומזג אוויר. כמו כן שכיחים נזקים שנגרמים לרכוש השכנים באופן עקיף או מוטעה על ידי המבוטח. חשוב להבין כי מאחר ומדובר בתשלום קבוע לאורך שנים, פערי העלויות בין חברות הביטוח השונות מצטברים לסכומי עתק.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח דירה בסוכנות מיקא?

רכישת ביטוח הדירה דרך סוכנות מיקא, מאפשרת לך לקבל את המחיר המשתלם ביותר בשוק, וחוסכת לך זמן וטרחה. סוכן ביטוח אישי ישמור על האינטרסים שלך באופן בלעדי, ויערוך עבורך השוואת מחירים יסודית. כל זאת, בהתאמה מדויקת לצרכים הספציפיים שלך, לאחר תשאול אישי ומעמיק, ותוך הישענות על הניסיון הרב שלנו מזה למעלה מ20 שנה. מאחר וקיימים פערים עצומים במחירים בין חברות הביטוח השונות, סוכנות ביטוח המקצועית מיקא יכולה לחסוך לך כסף רב.

בניית פוליסה בהתאמה אישית

חשיבות מרכזית נודעת להתאמה מדויקת של סעיפי הביטוח הרצויים, והבחנה בין מה שרלוונטי וקריטי לכל מבוטח לבין היבטים שניתן לוותר עליהם, על מנת להשיג שילוב נכון בין עלות לביטחון. באמצעות הידע והניסיון של מומחי הביטוח שלנו, תבטיח לעצמך פוליסה מצוינת, ללא עלויות מיותרות, המעניקה כיסוי והגנה רחבים שייתנו לך שקט נפשי. אל תיתן למצבי לחץ לגרום לך לבחור בפוליסה הראשונה שמוצעת לך! סוכן ביטוח אישי מטעם מיקא יחסוך לך כסף רב, ידאג להרחיב את הכיסוי, במידת הצורך, ויוודא שהוא מותאם לצרכיך.

טיפים חשובים לפני רכישת ביטוח דירה

לפני רכישת ביטוח דירה, חשוב להקדיש זמן ומחשבה לבדיקה מעמיקה של הפוליסות המוצעות, סעיפי הכיסוי שלהן ועלויותיהן. מדובר בתחום המצריך ידע מקצועי וניסיון מעשי, על מנת לשמור על האינטרסים שלך. לפניכם מספר טיפים שחשוב לקחת בחשבון לפני הרכישה:

  • שלבו בין ביטוח מבנה לביטוח תכולה, כדי לקבל כיסוי מקיף.
  • ערכו סקר שוק נרחב והשוו בין העלויות, סעיפי הכיסוי וגובה הפיצויים המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות.
  • התאימו את שיעור הכיסוי לצרכים הרלוונטיים לכם, באופן מאוזן ביחס לעלות התשלום החודשי.

שאלות ותשובות נפוצות

כמה עולה ביטוח דירה?

ביטוח דירה עשוי לעלות בין 300 ל 1000 ₪ בחודש, בהתאם לסעיפי הכיסוי הנדרשים. יש לציין כי עלות התשלום מושפעת גם מערכו של הבית ושל תכולתו. כך לדוגמא, ביטוח לבתים פרטיים יעלה יותר מאשר לדירות, ונכס הנמצא בקומה אמצעית בבניין פחות מאשר בקומות הקרקע והגג. כיסוי נזקי צנרת, כרוך בתוספת תשלום של בין 100-300 ₪.

האם נדרשת תוספת מחיר לביטוח תכשיטים?

לא תמיד, תלוי בחברת ביטוח, בסוג הפוליסה ובערכם הכספי המוערך של התכשיטים. במידה וקיימת תוספת מחיר היא עשויה לנוע בין 100-250 ₪ לחודש.

מהו ביטוח צד ג' לדירה?

מדובר בכיסוי של נזקים שעלולים להיגרם לרכוש השכנים כתוצאה מפגעי טבע או רשלנות.