manager1

האם טרם הציעו לכם ביטוח מנהלים במקום העבודה? חשוב שתדעו שביטוח מנהלים מהווה כיום אחד המאפיינים לתנאי העסקה הולמים והוגנים, ומשתלם הן לעובדים והן למעסיקיהם! ביטוח מנהלים מבטיח את זכויותיך במקרה פיטורין כמו גם ביציאתך לגמלאות. לא פחות חשוב מכך, ביטוח המנהלים שומר על מצבה הכלכלי היציב של משפחתך במידה ותאבד את יכולת ההשתכרות עקב נכות או חלילה מוות. אנו בסוכנות מיקא נערוך עבורך סקר שוק מקיף ונברר מה הפוליסה המתאימה לצרכיך בתנאים המשתלמים ביותר, הן לך ולמשפחתך, והן לבוס שלך.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח בסוכנות מיקא?

ראשית, מכיוון שבסוכנות מיקא, מציעים  פוליסות מגוונות של מיטב חברות הביטוח בתנאים המשתלמים ביותר, לך ולבוס שלך כאחד. שנית, בגיבוי של הניסיון הרב שלנו במשך למעלה מ 20 שנה והידע המקצועי שצברנו, תוכל לקבל ייעוץ שיאפשר לך לבחור את הסעיפים וההתאמות הנכונים ביותר לך אישית. ולבסוף, אם חלילה תיפגע ומשפחתך תיאלץ להתמודד עם המצב, תוכל לדעת שברגע הקשה והפגיע ביותר, יש לכם ביטחון כלכלי, וסוכן מקצועי שמטפל אישית ובמהירות בתביעה.

מהו ביטוח מנהלים?

ביטוח מנהלים מהווה שילוב של ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה, עם חיסכון פנסיוני, וכן כולל מרכיב מסוים של פיצויים למקרה פיטורין.  התשלומים החודשיים מתקבלים כהפרשות במסגרת משכורתך. ההפרשות המקובלות מתנהלות על פי החלוקה הבאה: המעביד מפריש 8.33% מהשכר לפיצויי פיטורין, 5% לתגמולים וכ 2.5% לכיסוי מצבים של אובדן כושר עבודה, ואילו העובד מפריש 5% משכרו למטרת תגמולים. חשוב לציין כי ישנן הטבות מס אליהן זכאים הן העובדים והן המעסיקים, המפרישים לביטוח המנהלים: הסכומים שמשולמים על ידי המעביד, מוכרים כהוצאה לצורכי מס, ואילו העובד נהנה מ 25% החזר מס מתשלומיו. כדאי לדעת שאם תעזוב את עבודתך, תועבר הפוליסה לרשותך, ותהיה רשאי לבחור בין כמה אפשרויות, ביניהן: פדיון או הקפאת הפוליסה,  בכפוף להגבלות בחוק, העברתה למעסיק חדש תוך שמירה מלאה על תנאיך וזכויותיך, או המשך תשלום באופן פרטי ומותאם לצרכיך האישיים.  ניתן גם לשלב בין האפשרויות השונות, על פי רצונך, ואנו בסוכנות מיקא נשמח לייעץ לך בכל שלב, כיצד לבחור את השילוב והמענה הנכונים והמאוזנים.

בניית פוליסה בהתאמה אישית

הגמישות בהתאמת סעיפי ביטוח המנהלים הן בעת רכישתו והן במקרה של עזיבת מקום העבודה, משמעותית וחשובה. פוליסת ביטוח מנהלים בהתאמה אישית, מבטיחה מענה מלא ומותאם לצרכיך הייחודיים, ותנאים משתלמים לך ולבוס שלך, לשביעות רצון כל הצדדים הנוגעים בדבר. אנו בסוכנות מיקא נייעץ לכם באופן מקצועי ומעמיק, בעת רכישת הפוליסה ועריכת השוואת מחירים, בזמני החלפת מקום עבודה או חלילה בקרות מקרי הביטוח, תוך ליווי אישי ומסור של מיטב המומחים שלנו.

טיפים חשובים שכדאי לדעת לפני רכישת ביטוח מנהלים

רוצים להציע לבוס לפתוח לכם ביטוח מנהלים? עובדים כעצמאיים ומעוניינים לבטח את עצמכם באופן אחראי ומקיף כמו עובדים שכירים ? לפניכם מספר טיפים שעשויים לסייע לכם בתהליך רכישת הפוליסה:

  • רק ביטוח מנהלים מאפשר גמישות במעבר מחברת ביטוח אחת לאחרת ללא קנסות, תהליך שעשוי להשתלם מעת לעת, וקל בהרבה לביצוע בעזרת סוכנות אישית.
  • זכותכם לבקש מידע, ואף לבחור ולהשפיע על הערוצים בהם יושקעו כספי ביטוח המנהלים שלכם! חשוב לבדוק את היבט אפיקי ההשקעה ומקצועיותו של הגוף שמטפל בהם, לפני רכישת הפוליסה ובמהלך תקופת הביטוח.
  • רצוי לבדוק את מרכיב דמי ניהול ההשקעות בתשלומי ביטוח המנהלים לפני הרכישה, ואף לנהל עליו משא ומתן.

שאלות ותשובות נפוצות

כמה עולה ביטוח מנהלים?

ההפרשות לביטוח המנהלים מחושבות כאחוזים מסכום המשכורת. על פי חוק,  ההפרשות לא יכולות לעלות על שיעור של 20% מסכום המשכורת בסך הכל. לרוב, נהוג שהפרשות העובד הן לתגמולים, ועומדות על 5% ממשכורתו.

מה ההבדל בין ביטוח מנהלים לקרן פנסיה?
יתרונו העיקרי של ביטוח מנהלים הוא בהיותו חוזה מחייב, מבחינת גובה הסכומים המשולמים למבוטח לאחר הפרישה. לעומת זאת, קרנות פנסיה, רשאיות לשנות באופן חד צדדי את התנאים בעקבות שינויים שונים במשק. חסרונו של ביטוח המנהלים טמון בהגבלת משך התשלומים הפנסיוניים, אותה יש לבדוק לפני הרכישה. כיום ממליצים לשלב השקעות בשני האפיקים על מנת להפחית את הסיכונים והחסרונות הנובעים מהם.

קבל הצעה לביטוח
 אני מעוניין לקבל עדכונים למייל