car3

תאונות דרכים, קלות כחמורות, הן תרחיש נפוץ ותדיר במציאות החיים היומיומית. מכאן חשיבותו של ביטוח החובה, שמכסה פגיעות בגוף ובנפש, אך חשוב לדעת שהוא אינו מגן מפני נזקים לרכוש. אם שוויו הכספי של רכבך לא מצדיק רכישה של ביטוח מקיף, פוליסת צד ג' מיועדת עבורך, ומגנה עליך מפני תביעות של נהגים שעלולים להיות מעורבים אתך בתאונה, בגין נזקים לרכוש. נזקים אלה עלולים להגיע לסכומי עתק כאשר מדובר ברכבים יקרים, על אחת כמה וכמה אם נגרם הרס מוחלט ("טוטאל לוס"). סוכנות מיקא תוודא שתקבל את המחיר המשתלם ביותר עבור פוליסת ביטוח צד ג', בכיסוי המקסימלי.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח צד ג' בסוכנות מיקא?

בסוכנות מיקא אנו מוודאים תמיד שתקבל את פוליסת צד ג' במחיר הטוב ביותר, החל מ 540 ₪ לשנה בלבד! אנו נאמנים רק ללקוחותינו, ללא הטיה לחברת ביטוח זו או אחרת. אנו נייצג אותך בפני חברות הביטוח כך שתקבל את הפוליסה בכיסוי המיטבי ובשירות הטוב ביותר. אתנו תוכל להיות בטוח שתהנה מטיפול מהיר ויעיל בתביעותיך בזמן אמת, ללא המתנה וסחבת.

מהו ביטוח צד ג'?

ביטוח צד ג' עליך מפני תביעותיהם של נהגים אחרים בגין נזקים לרכוש, במקרה של תאונה, ובכך משלים את ביטוח החובה שמכסה פגיעות בגוף ובנפש בלבד. עלויות התיקונים לרכבים כיום אינן זולות כלל! המצב מחמיר כאשר מתרחשת תאונה בה אתה מעורב, ונהגים אחרים תובעים אותך בגין הרס מוחלט("טוטאל לוס") לרכביהם, שעלותם עשויה להגיע לסכומי עתק של מאות אלפי שקלים. כאן נכנס לתמונה ביטוח צד ג', שמאפשר לך להתמודד עם מצבים אלה ללא נזק כלכלי.

עלותה של הפוליסה שתרכוש תיקבע בהתאם לנתוניך האישיים, לרבות רמת הסיכון המוערכת על ידי חברות הביטוח, בהתייחס לעברך כנהג, לרבות תאונות קודמות בהן הייתה מעורב, אם היו כאלה. אמנם מימוש פיצויי הפוליסה כרוך לרוב בהשתתפות עצמית, ומגיע עד תקרה מסוימת לסכום הכיסוי, אך מגן עליך מפני הוצאות חסרות שתקדים שעלולות להיתבע ממך במקרה של תאונה כאשר אינך מבוטח. יש באפשרותך לבטל את ההשתתפות בעצמית בתוספת מחיר לפוליסה. כמו כן, ניתן להוסיף לפוליסה הבסיסית גם כיסוי על שירותי גרר, רכב חלופי, החלפת שמשות וביטוח רדיו.

בחירת פוליסה בהתאמה אישית

בבחירה של פוליסת צד ג', חשובה מאוד ההתאמה האישית לצרכיך. ישנם סעיפים שונים שניתן להוסיף לפוליסה הבסיסית, שעשויים להיות חשובים עבורך, ואחרים שהנם מיותרים, וויתור עליהם יכול להוזיל את העלות. אנו בסוכנות מיקא נוודא שתקבלו מענה מהיר ויעיל בזמן אמת ובכל מצב. אל תעמדו מול חברות הביטוח לבדכם! תנו לסוכנים שלנו לייצג אתכם מול חברות הביטוח, לשפר את איכות השירות הניתן לכם ולהגדיל את כוח המיקוח שלכם.

טיפים חשובים לפני רכישת ביטוח צד ג'

אמנם רכישת ביטוח החובה היא הכרחית מבחינה חוקית, אך הפעלת שיקול דעת והרחבת הידע שלכם, עשויים בכל זאת לחסוך לכם בעלותו ולייעל את השירות שתקבלו. להלן מספר טיפים שעשויים לסייע לכם בתהליך רכישת הפוליסה:

  • בדקו את ההבדלים בין חברות הביטוח בכל הנוגע לגבול האחריות ותקרת הכיסוי, שכן הפערים עשויים להגיע למאות אלפי שקלים.
  • בררו את התנאים המוצעים לכם בפוליסה בנוגע להחזרי הוצאות משפט בעקבות תאונה בה המבוטח מעורב, שעשויים להשתנות מחברת ביטוח אחת לאחרת.
  • ניתן לבטח את הנהגים המשתמשים ברכב באופן יומיומי, במקום לרכוש ביטוח לכל נהג, על מנת להוזיל את העלות. במקרה זה חשוב להקפיד שלא לאפשר לנהגים אחרים לנהוג ברכבך.

שאלות ותשובות נפוצות

כמה עולה ביטוח צד ג'?

עלות ביטוח צד ג' מושפעת מעברך כנהג ומעורבות בתאונות קודמות אם היו, אך עם זאת, באופן כללי עלותו של ביטוח צד ג' מגיעה למעל 1,200 ₪ לשנה עבור רכב פרטי. רק בסוכנות מיקא מציעים לך פוליסה החל מ 540 ₪ לשנה מלאה בלבד

מהן ההטבות שניתן להוסיף לפוליסה?

ניתן להוסיף כיסוי לשבר בשמשות, גניבת רדיו או ארנק, שירותי גרירה, הגנה משפטית בעקבות תאונה, וסיוע בתביעת צד ג' שפגע ברכבך.

האם ניתן לבטל את הביטוח לפני סוף תקופת הכיסוי?

קיימת אפשרות לבטל את הפוליסה לפני תום התקופה ולקבל החזר.