old2

חסכון ארך טווח לגיל הפרישה, הנו היבט משמעותי בתכנון אחראי של העתיד, בגילאים בהם כבר לא תוכלו לעבוד למחייתכם. בחירה נכונה בקרן חסכון פנסיוני, מבטיחה שבבוא העת תוכלו ליהנות מהפרישה לגמלאות, תוך שמירה על רמת החיים אליה הורגלתם, וניצול האפשרויות והפנאי שהגיל השלישי מקנה לכם, מבלי להיות לנטל על בני הדור הצעיר יותר. האפשרויות בתחום קרנות הפנסיה רבות ומורכבות, ואנו בסוכנות מיקא מעמידים לרשותכם את מיטב המומחים ואת הניסיון הרב שצברנו על מנת לשמור על האינטרסים שלכם באופן בלעדי על ידי קרן פנסיה המותאמת עבורכם.

מדוע כדאי לרכוש קרן פנסיה בסוכנות מיקא?

סוכנות מיקא מתחייבת לנהל עבורכם סקר שוק מעמיק והשוואה יסודית בין קרנות הפנסיה השונות המוצעות לכם על ידי חברות הביטוח, תוך שמירה בלעדית על האינטרסים שלכם. . אנו נעניק לכם ייעוץ בלתי תלוי, לבחירת המסלולים המתאימים והמשתלמים ביותר לכם ולצרכיכם האישיים. הסוכן האישי שלכם מטעם מיקא ייצג אתכם נאמנה, ויבטיח בבוא העת שתקבלו את מלוא התגמולים המגיעים לכם באופן מהיר, עקבי ויעיל.

מהי קרן פנסיה?

קרן פנסיונית מבטיחה לעמיתיה קצבה חודשית המשולמת מגיל הפרישה ועד סוף חייו, כיסוי על בסיס תשלומים חודשיים במקרה של אובדן כושר עבודה, וכן במקרה מוות, קצבה לבן/בת הזוג למשך כל חייהם, ולילדים עד הגיעם לגיל 21.

ישנם מסלולים שונים שיכולים להיכלל במסגרת קרן פנסיה. המסלול הבסיסי, מעניק קצבה לעמית בהגיעו לגיל הפרישה, בסכום הדומה לזה שיינתן לשאירים בגין נכות או במקרה מוות. את מרכיבי הפנסיה השונים, הכוללים קצבת נכות, תשלומים לשאירים במקרה מוות וקצבת זקנה, ניתן לשנות בהתאם לצרכים האישיים של המבוטח. כך, לדוגמא, ניתן להרחיב את היקף הפנסיה שתשולם במקרה מוות או נכות, כאשר יש ילדים התלויים כלכלית בעמית, על חשבון הקטנת קצבת הזקנה.

קרנות הפנסיה נבדלות גם באפיקי ההשקעה המוצעים בהן, המשפיעים, יחד עם גורמים נוספים במשק, כמו תוחלת החיים הממוצעת, על גובה הקצבה המשולמת לעמיתים בהגיעם לגיל הפרישה.  זו אחת הסיבות לכך שברכישת קרן פנסיה חשוב ביותר לקבל ייצוג הולם מסוכנות ביטוח מקצועית ומנוסה.

בניית פוליסה בהתאמה אישית

הגמישות והדינאמיות בהתאמת מסלולי החיסכון הפנסיוני למצבך האישי, הן בעת ההצטרפות והן במהלך בשלבים שונים בחיים, משמעותיות וחשובות. קרנות הפנסיה, הן מוצר שמאופיין בכך שהנו מוצע לקבוצת העמיתים, ודווקא משום כך חשוב ייצוג מקצועי של סוכנות הביטוח, שתשמור על אפשרויות ההתאמה האישית הנכונה, כדי להבטיח מענה מלא לצרכיך הייחודיים ושמירה על האינטרסים שלך. אנו בסוכנות מיקא נייעץ לכם כיצד להתאים את מסלולי החיסכון באופן כדאי, בכל שלב, החל ממועד ההצטרפות לקרן, תוך שינויים שונים במהלך חייכם וכלה בהגיעכם לגיל הפרישה.

טיפים חשובים לפני הצטרפות לקרן פנסיה

שוקלים הצטרפות לקרן פנסיונית? מצוין! חיסכון פנסיוני מהווה התנהלות אחראית וחשובה לעת הזקנה. לפניכם מספר טיפים שעשויים לסייע לכם בתהליך בחירת הקרן המתאימה לכם:

  • בדקו את הביצועים של קרנות הפנסיה, וודאו שאתם בוחרים בקרן שתשואותיה גבוהות ויציבות לאורך זמן, בשיעור של כ 10% לשנה לפחות.
  • רצוי לבחור בקרן פנסיונית גדולה ויציבה, שמציעה הטרוגניות בהרכב עמיתיה, המפחית את הסיכון הנשקף מאירועים ממוקדים שעשויים להתרחש.
  • רצוי לוודא שהחברה המנהלת את ההשקעות בקרן הפנסיה היא מקצועית, מהימנה ובעלת מוניטין.

שאלות ותשובות נפוצות

כמה משלם עמית בקרן פנסיה בכל חודש?

תשלומי העמיתים משתנות בהתאם לסוגים השונים של קרנות הפנסיה ולגובה הקצבאות המשולמות. עם זאת, ניתן להעריך כי גובה התשלום החודשי ינוע סביב 100 ₪ לחודש.

מהו מסלול פנסיוני עתיר קצבת שאירים?

מדובר במסלול פנסיוני בו יש הרחבה מקסימלית של קצבת השאירים המשולמת במקרה אובדן כושר הכנסה או מוות, לבן/בת הזוג ולילדיו של העמית, תוך צמצום של קצבת הזקנה. מסלול זה מתאים במיוחד לתקופה בה ילדי העמית צעירים.

מהו מסלול פנסיוני עתיר חיסכון?

זהו מסלול פנסיוני בו יש הרחבה מקסימלית של הקצבה הנחסכת לגיל הפרישה, על חשבון מרכיבים אחרים, כמו קצבת שאירים ונכות. מסלול זה מתאים במיוחד לעמיתים שאינם נשואים או שילדיהם בגרו.

קבל הצעה לביטוח
 אני מעוניין לקבל עדכונים למייל